معرفی بازی های برتر سال 2017 + دانلود

معرفی بازی های برتر سال 2017 + دانلود

About the game‘s top 2017 + Download

معرفی بازی های برتر سال 2017 + دانلود

 

ده بازی برتر سال 2017 – 2016 به ترتیب همراه با امتیاز برای شما در این مطلب گردآورید شده است + تریلر برترین بازی هایی که در سال 2017 منتشر می شوند . بمبک

  1. Civilization VI
  2. Titanfall 2
  3. Final Fantasy XV

4.Dishonored 2

5. The Last Guardian

6. Battlefield 1

7. Watch Dogs 2

8. Hyper Light Drifter

9 . Call of Duty: Infinite Wa…

10 . Super Mario Run

 

معرفی بازی های برتر سال 2017

10 بازی برتر که در سال 2017 pc/ps4/xbox 1 عرضه می شود

امتیاز بازی های برتر سال ۲۰۱۷:کدام بازی صدر نشین است!

Gears of War 4، ادامه دهنده‌ی سری معروفی است که نسل پیشین بازی‌های تیراندازی را شکل داد. این بازی توسط استودیوی تازه تاسیسس «کوالیشن» (The Coalition) که توسط «راد فرگوسن» (Rod Fergusson) رهبری می‌شود، ساخته شده است.

داستان بازی ۲۵ سال پس از اتفاقات Gears of War 3 شکل می‌گیرد و در آن شما به عنوان جی.دی، پسر مارکوس فینیکس، رهبری گروه جدیدی را برای مبارزه با بیگانگان به عهده می‌گیرید. Gears of War 4 دو دشمن جدید به این سری معرفی می‌کند: ربات هایی به نام DeeBees و دشمن اصلی و خطرناک بازی که Swarm نامیده می‌شود.

این بازی محتوای فراوانی دارد که شامل بخش داستانی و کو-آپ ۱۰ ساعته، حالت Horde و یک بخش مالتی پلیر غنی می‌باشد. استودیوی سازنده نرخ فریم ریت ۳۰fps را برای بخش تک‌نفره و ۶۰fps را برای بخش مالتی پلیر در نظر گرفته که فریم ریت بسیار خوبی برای بخش آنلاین محسوب می‌شود.

همانند Halo 5، این بازی هم از سیستم کارت‌ها بهره می‌برد. هر کارت یک لباس، اسلحه یا مهارت (استفاده در حالت Horde) جدیدی را آزاد می‌کند. افزاینده XP، نشان‌های مختلف (در مالتی پلیر، پشت نام کاربری شما نمایش داده می‌شوند) و آیتم‌های با‌ارزش دیگری را می‌توان از این کارت‌ها به دست آورد.

Gears of War 4 از قابلیت Xbox Play Anywhere هم بهره می‌برد که می‌توانید با استفاده از آن بازی را به طور همزمان روی ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ تجربه کنید و با خرید یک نسخه، نسخه دیگر را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

Copyright MOJTABA© 2015 - Allrights Reserved.