عکس کارن همایونفر دانلود آهنگ های بی کلام کارن همایون فر

عکس کارن همایونفر دانلود آهنگ های بی کلام کارن همایون فر

کارن همایونفر,عکس کارن همایونفر ,

کارن همایونفر,عکس کارن همایونفر ,

کارن همایونفر

او از شش سالگی مشغول فراگیری پیانو و تئوری موسیقی در خانواده بهبود شد. وی پس از اتمام تحصیلات دبیرستان برای ادامه تحصیل در رشته موسیقی به انگلستان و سپس به ترکیه رفت.

در انگلستان وارد مدرسه موسیقی بیلکنت شد و بعد از آن در کنسرواتوآر موسیقی «هاجِد تپهٔ» آنکارا، به تحصیلات تکمیلی خود ادامه داد. طی این مدت به صورت خصوصی از محضر استادان نامدار موسیقی کلاسیک ترکیه از جمله «حیکمَت شیمشَک»، «کمال اَروغلو» و «انور توفان» بهره برد و فراگیری اصول هارمونی، کُنتر پوآن، فُرم و تکمیل نوازندگی پیانو را ادامه داد. همایون فر از سال ۱۳۷۴ به آهنگسازی فیلم مشغول می‌باشد.

بیوگرافی کارن همایونفر

او تاکنون برای بیش از هفتاد فیلم و سی سریال تلویزیونی موسیقی متن ساخته است. او در سال‌های ۱۳۸۶ و ۸۷ در جشن خانهٔ سینما برای فیلم‌های «ژانی‌گه‌ل» (جمیل رستمی) و «خاک آشنا» (بهمن فرمان‌آرا) تندیس بهترین موسیقی متن را دریافت کرده‌است و در سال ۱۳۸۷ برای موسیقی فیلم «زادبوم» (ابولحسن داوودی) و ۱۳۸۹ برای فیلم «جرم» (مسعود کیمیایی) سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن فیلم جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرده‌است.

زندگی نامه کارن همایونفر

در سال ۱۳۹۰ آلبومی بنام «سرانجام» شامل مجموعه آثار وی برای موسیقی متن فیلم‌های جرم، خاک آشنا، زادبوم، گزارش یک جشن، سوت پایان، قصهٔ پریا، یکی از ما دو نفر و … در سال ۱۳۹۲ آلبوم «گذشته، حال استمراری» شامل موسیقی متن سریال های سفر سبز، حلقه سبز و فیلم های سلطان، آکواریوم، برف روی کاجها، پل چوبی و … توسط مؤسسهٔ آوا خورشید منتشر شده است. آلبوم خاطرات مبهم حاصل همکاری وی با رضا یزدانی می باشد و موسیقی آلبوم “دوستت دارم” در چهار حلقه، دکلمه و شعر آقای احمدرضا احمدی، از آثار اوست که توسط موسسه آوای باربد انتشار یافته است.

آهنگ بیکلام شماره 1 کارن همایونفر : download

آهنگ شماره 2 کارن همایون فر + پخش آنلاین : download

آهنگ شماره 3 کارن همایون فر دانلود و پخش آنلاین : download

دانلود و پخش آنلاین آهنگ شماره 4 کارن همایون فر : download

دانلود آلبوم کارن همایونفر به نام همه این روزها

مجموعه ای از عکس های حامد همایونفر

عکس جدید کارن همایونفر

عکس جدید کارن همایونفر

عکس کارن همایونفر و باران کوثری

عکس کارن همایونفر و باران کوثری

کارن همایون فر

کارن همایونفر

ویدئو کلیپ موسیقی بی کلام زیبا اثر کارن همایونفر

آهنگ فیلم سوت پایان نیکی کریمی اثر کارن همایونفر

مصاحبه با کارن همایونفر جشنواره فیلم فجر

Copyright MOJTABA© 2015 - Allrights Reserved.