دلایل شکست حسن یزدانی در فینال مسابقات جهانی کشتی در کرمانشاه

دلایل شکست حسن یزدانی در فینال مسابقات جهانی کشتی در کرمانشاه

شکست حسن یزدانی

شکست حسن یزدانی

محمد طلایی پس از قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی ، در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: به نظر من همه بچه ها خوب بودند و ضعفی نداشتیم. بالاخره در کار همه یک سری نقاط ضعف و قوت وجود دارد و باختی وجود ندارد که بخواهیم از آن ناراحت باشیم. باید کمک کنیم نقاط ضعف کشتی گیران برطرف شود.

طلایی درباره شکست حسن یزدانی گفت: او به تازگی به وزن ۸۶ کیلوگرم آمده است و باید به او فرصت داد. توقعات از حسن یزدانی بسیار بالا رفته و همین موضوع باعث شد فشار روانی زیادی روی او باشد. با اینکه با او صحبت کرده بودم احساساتی نشود اما متاسفانه احساسی کشتی گرفت و شکست خورد. نباید فقط از او انتظار داشته باشیم همه را ۱۰-۰ ببرد.

وی همچنین قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی را نتیجه زحمات چند سال گذشته عنوان کرد و افزود: ملی پوشان کشتی آزاد روز به روز بهتر و با تجربه تر می شوند و کمی ما (مربیان) استرس داشتیم که نباید یک مربی این استرس را به شاگردانش انتقال دهد.

طلایی بیان داشت: استرسی که توام با هیجان بود سبب شد که آرامش کافی نداشته باشیم و در مجموع این قهرمانی نتیجه همه کادر فنی تیم ملی و رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی است.

Copyright MOJTABA© 2015 - Allrights Reserved.