درگوشی های مهران مدیری در برنامه دورهمی

 مهران مدیری برنامه دورهمی

مهران مدیری

مجری موفقی که مدتهاست برنامه دورهمی را روی آنتن شبکه نسیم می برد این روزها بیشتر مورد توجه مخاطبان و شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. مهران مدیری کارگردان موفقی است که سریال های طنز او همیشه طرفداران زیادی داشته است . حواشی زیادی پیرامون این هنرمند وجود دارد که امروز به یکی از آنها می پردازیم.مهران مدیری

این روزها کفه سنگین ترازو در برنامه «دورهمی» مهران مدیری، بحث های سیاسی است که گفته می شود منظورش دولت روحانی است هرچند خودش این مسئله را تکذیب می کند.
بداهه گویی های مهران مدیری در دورهمی

مهران مدیری در برنامه «دورهمی» ظاهرا دقایق زیادی از حفظ متن ها را می خواند بدون حتی کمی تپق زدن و فراموش کردن.

خوب همه می دانند که سرپرست نویسندگان برنامه «دورهمی» امیر وفایی است که این چند ساله با مدیری همراه بوده است.

امیر وفایی تمام متن های برنامه «دورهمی» از جمله متن های انتقادی و سیاسی را می نویسد و مدیری در اصل آن متن ها را بازخوانی می کند.

مهران مدیری اما به نحوی متن های امیروفایی را می خواند که بیننده گمان می کند آن حرف ها فی البداهه و در آن واحد بیان می شود.

مهران مدیری
مهران مدیری در برنامه دورهمی

البته در بداهه گویی مهران مدیری شکی نیست اما این که فردی با دغدغه و فشار کاری او بنشیند و این همه متن را حفظ کند کمی عجیب به نظر می رسد.

نکته اما همین جاست؛ مدیری که متن‎ها را حفظ نمی‎کند پس چطور بدون حتی یک بار فراموشی همه آنها را به صورت کاملا صحیح می خواند؛ راز این کار اما در یک گوشی است که در گوش سمت چپ او قرار دارد.

از طریق این گوشی است که امیر وفایی متن هایی که باید مدیری بخواند را به صورت جمله جمله برای او می خواند و مجری «دورهمی» نیز با خونسردی تکرارش می کند؛ به همین راحتی.

Copyright MOJTABA© 2015 - Allrights Reserved.