تشییع جنازه افشین یداللهی + عکس

تشییع جنازه افشین یداللهی + عکس

خاکسپاری افشین یداللهی

خاکسپاری افشین یداللهی

مراسم تشییع و خاک سپاری این ترانه سرا به ایسنا گفت: پیکر افشین یداللهی ساعت ۸:۳۰ روز جمعه ۲۷ اسفندماه از مقابل تالار وحدت تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می شود.

درگذشت افشین یداللهی + عکس و جزئیات تصادف


به گفته او، مراسم ترحیم یداللهی نیز از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ روز یکشنبه ۲۹ اسفندماه در مسجدجامع شهرک غرب برگزار می شود.

واکنش هنرمندان به درگذشت افشین یداللهی

افشین یداللهی ترانه سرا در سن ۴۸سالگی و در پی سانحه تصادف در ۲۵ اسفندماه درگذشت. در راه برگشت از هشتگرد کامیون با ماشین او تصادف کرد که در پی این موضوع، یداللهی ضربه مغزی شد و از دنیا رفت. همسر او نیز هم اکنون در کماست.

دکتر افشین یداللهی

دکتر افشین یداللهی متولد۲۱ دی ماه ۱۳۴۷ در اصفهان و بزرگ شده تهران، پزشک متخصص اعصاب و روان و از ترانه سرایان معروف بود. او فعالیت حرفه ای ترانه سرایی خود را در سال ۱۳۷۶ در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد. نخستین ترانه هایش با آهنگسازی فؤاد حجازی و شادمهر عقیلی و با خوانندگی خشایار اعتمادی اجرا می شد.

تصادف مرگبار افشین یداللهی

یداللهی برای تیتراژ بسیاری از سریال های تلویزیونی ترانه هایی سروده و از جمله آثارش در این زمینه ترانه های سریال های شب آفتابی، غریبانه، شب دهم، میوه ممنوعه، مدار صفردرجه و معمای شاه است.

اشعار افشین یداللهی

کتاب های «روزشمار یک عشق»، «امشب کنار غزل های من بخواب»، «جنون منطقی»، «حرف هایی که باید می گفتم و… تو باید می شنیدی» و «مشتری میکده ای بسته» از افشین یداللهی به جا مانده است.

 

Copyright MOJTABA© 2015 - Allrights Reserved.