تاکسی اینترنتی در تهران و دیگر استان های ایران

تاکسی اینترنتی در تهران و دیگر استان های ایران

تاکسی آنلاین,تاکسی اینترنتی

تاکسی آنلاین,تاکسی اینترنتی

تاکسی آنلاین

در حالی که مناقشه بر سر فعالیت تاکسی‌ های آنلاین میان اتحادیه تاکسی‌رانی و تاکسی‌ های اینترنتی بالا گرفته، پای این تاکسی‌ها به خارج از محدوده تهران نیز باز شد و فعالیت‌ آنها رسما گسترده‌تر شد.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ از میان دو نرم‌افزار موجود برای تاکسی‌های اینترنتی، از دیروز نرم افزار تپسی برای مسیرهای کرج نیز فعال شده و این تغییر را می‌توان آغاز گسترش فعالیت کسب و کارهای تاکسی اینترنتی به خارج از محدوده تهران دانست.

نگاهی به سرویس های درخواست تاکسی آنلاین

همچنین روز گذشته اپراتور دوم تلفن‌همراه نیز رسما خبر سرمایه‌گذاری در یکی از تاکسی‌های اینترنتی را اعلام کرد که پیش‌بینی می شد این سرمایه‌گذاری سرانجامی برای حل مناقشه کسب و کار تاکسی‌های اینترنتی در کشور باشد.

احتمال می‌رود این امر به دلیل حجم زیاد سفر بین کرج و تهران و بالعکس باشد.

 

تاکسی آنلاین

تاکسی آنلاین … ثبت نام نمایندگی آریا تاکسی … دفاتر آریا تاکسی بمنظور تسریع در امور سرویس دهی به مسافرین محترم و همچنین ارائه خدمات به تاکسیرانان عزیز در …
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تاکسی یاب یا اسنپ سرویس درخواست تاکسی آنلاین می باشد که رقیب جدید آن تپ 30 Tap30 نیز توانسته خیلی سریع بازار خود را بدست آورد.

تاکسی یاب

چند ماه پیش «تاکسی‌یاب» با یک ایده‌ی نو و کاربردی یعنی سفارش آنلاین تاکسی با اپلیکیشن موبایل وارد ایران شد تا نفس تازه‌ای در شبکه‌ی حمل‌ونقل شهری بدمد.

چگونه یک تاکسی آنلاین سفارش دهیم

۱۲ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این روزها رواج استفاده از اپلیکیشن های تاکسی آنلاین باعث شده تا شهروندان بتوانند با مشخص کردن مبدا و مقصد تاکسی های موجود اطراف خود را به …

Copyright MOJTABA© 2015 - Allrights Reserved.